Hakkımızda

“Feed-X Yem ve Katkı Maddeleri” 2017 yılında Ankara’da, uzman bir kadro tarafından kurulmuş ve kuruluşundan itibaren yurt içi ve yurtdışı satışına başlamıştır.

Yüksek kaliteli ürünleri güler yüzle hizmet anlayışı ile müşterilerine sunan firmamız; Yalama Blokları, Büyükbaş-Küçükbaş premiksleri, Kanatlı premiksleri, Tropik ve Süs Kuşları, Arı, Kedi ve Köpekler için destekleyici premikslerin üretimiyle sektörde yeni bir nefes oluşturmayı amaç edinmiştir.

Değişin pazar şartlarına bağlı olarak her geçen gün ürün portföyüne yeni ürünler ekleyen firmamız, Dünya Standartlarında ürünler üretmeyi amaç edinmiş ve yatırımlarını bu yönde yapmıştır.

TS EN ISO 9001:2015 ve GMP belgelerine sahip olan firmamız, halihazırda 10 ülkeye ihracat yapmakta ve bu ülkelere yeni ülkeler ekleme yönünde görüşmelerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Dünya üzerinde günden güne  değişen ve gelişen teknolojik yenilikleri takip ederek, bilimsel veriler ışığında, ürün ve hizmet kalitesini arttırarak talep ve beklentileri en üst seviyede karşılamaktır.

Verimlilik için azimle çalışmaktayız. Sürekli güncellenen sistemlerimiz ve ekibimizin çalışmaları, artarak devam etmektedir . Ürünlerimiz hayvanlarınızın büyümesinde, sağlığında ve kondisyonunda önemli bir rol oynamaktadır.

Ürünlerimizin öngörülen kurallara ve düzenlemelere uygun olmasını sağlamak için; satın alınan hammadde ve hazırlanan ürünlerin kalitesi, dürüstlüğe önem veren uzman kadromuz tarafından bilimsel veriler ışığında sürekli takip edilmektedir.

Sloganımız ‘ Kalite Dürüst İnsanlarındır ‘, yüksek nitelikli ve deneyimli satış ekibimiz, çiftlik düzeyindeki karlılığa önemli ölçüde katkıda bulunacak bilgi ve uzmanlıkla en son beslenme gelişmeleri konusunda sürekli eğitim almaktadır.

VİZYONUMUZ

Hayvanlarınızın değişen ihtiyaçları doğrultusunda üstün kaliteli premiksler ve yalama blokları üretip, tüm değerli üretici ve hayvan severlerimize mükemmel ve ilgili hizmet vermektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İçinde bulunduğumuz rekabet ortamında taleplerin sorunsuz karşılanması, ürünlerin ekonomik, kaliteli, güvenilir ve zamanında karşılanır olması önemli bir rol oynamaktadır. Bu amaçla firmamız, kendini sürekli geliştirerek; iş ortaklarımızın isteklerini kaliteli, ekonomik, güvenilir ve zamanında karşılanmasını TEMEL KALİTE POLİTİKASI olarak belirlemiştir.

Comments are closed.